SKÚSTE VINYL!

2 minuty

Dokonalý vzhľad a absolútne pohodlie s minimálnou údržbou.

Čo je vinyl? Nejedná sa o podlahu z gramofónových dosiek, aj keď by to určite malo štýl. V izbe s vinylovou podlahou si však za sprievodu hudby môžete pokojne zatancovať, pretože skvele tlmí krokový a akýkoľvek iný hluk z miestnosti, a to pokojne naboso, pretože krytina je naozaj veľmi príjemnákrásna.

Často sa nás zákazníci pýtajú, aký je rozdiel medzi vinylomPVC. Chemicky povedané: Vinyl je alkenylPVC je polymér. Z pohľadu podlahy sa jedná o veľmi podobné materiály - oba sa ľahko udržujú a sú príjemné na dotyk, tlmia hluk, inak sa ale pokladajú. PVC sa predáva v metráži a reže sa podľa tvaru miestnosti, vinyl sa dodáva v dielikoch, ktoré sa k sebe lepia alebo sa uchytia systémom CLICK k sebe, podobne ako plávajúca podlaha.

Tento typ podlahovej krytiny začína v rámci voľby zákazníkov porážať doposiaľ obľúbené podlahy, ako sú plávajúce laminátové či drevené. Aj pre roky populárnu dlažbu dnes predstavuje silného konkurenta. Oproti spomínaným druhom podláh sa ľahko a rýchlo pokladájednoducho sa udržuje čistá a obstarávacie náklady sú neporovnateľne prívetivejšie. Vinyl navyše nepotrebuje výrazne citlivé zaobchádzanie a špeciálne čistiace prostriedky ako práve drevená podlaha, ktorá je ešte navyše veľmi háklivá na vlhkosť. Vďaka pružnosti vinylovej podlahy získate aj úplne iný pocit z chôdze, mäkký povrch totiž zaručí nezvyčajný komfort.

A ako bude taká podlaha vyzerať? To je len na Vás! Môžete mať doma napríklad moderný vzhľad opotrebovaného alebo recyklovaného dreva s dokonalou reliéfnou štruktúrou napodobňujúcou drobné praskliny, hrče či „zárezy“ po píle, prípadne „klasickú dubovú podlahu“. A môžete to mať veľmi skoro. Vinyl je skrátka dokonalou optimalizáciou vo svete podláhBývajte ihneď v novom a krásnom, jednoducho, útulne, pohodlne, rýchlo a za super cenu, a to všetko si naozaj dlho užijete. Celú našu ponuku môžete teraz objednať alebo sa na ňu ísť "naživo"pozrieť na akúkoľvek z našich predajní.


Prečítajte si aj ďalšie články z kategórie Inšpirácia