redeem

Doprava po celej SR

verified

Záruka kvality

support_agent

Radi Vám pomôžeme

Katalógové číslo:0000087979

Kusový koberec Dwinguler ZOO

Katalógové číslo:0000087979
Variant
Počet KS:
KS
Cena za ks 193.12 €

Celkom: 193.12 €

local_shipping Predpokládaný termín doručenia 05.08.2024 pri klasickom objednaní na e-shope.
store Rezervovať na predajni

Popis produktu

Detská hracia podložka DWINGULER si získa deti aj rodičov nielen svojim originálnym prevedením, praktickosťou a bezpečnosťou, za ktorú vďačí najmä protišmykovej úprave a použitým moderným materiálom, ale zaujme aj jej príjemný penový povrch. Vaše deti si na prvý pohľad obľúbia veselé a hravé motívy, ktoré rozvíjajú ich fantáziu a priamo nabádajú ku kreativite. Penová podložka pre deti je nielen protišmyková, ale aj obojstranná, a tak je možné obľúbené motívy striedať podľa chuti a nálady. Podložka na hranie DWINGULER vytvorí bezpečné miesto na hru prakticky kdekoľvek, navyše je vyrobená zo špeciálnej ECO pamäťovej peny, ktorá je zdravotne nezávadná a neobsahuje ftaláty, ťažké kovy, formaldehydy, formamidy ani fosfáty. Bezpečný penový materiál tlmí prípadné pády a protišmykové prevedenie je ideálne pre batolenie aj prvé krôčiky Vašich ratolestí.

Antibakteriálna a vodeodolná povrchová úprava prispieva k jednoduchej údržbe. Túto detskú penovú podložku ľahko utrite vlhkou handričkou. V lete ju môžete používať na záhrade pri bazéne, v byte oceníte jej schopnosť tlmiť krokový hluk a tepelne izolovať, navyše ju môžete umiestniť na podlahu s teplovodným vykurovaním. Vaše deti budú vždy ochránené pred studenou podlahou.

Penová podložka pre deti DWINGULER tvorí perfektný set s kreslami a interaktívnym hradom DWINGULER, ktorý zároveň predstavuje bezpečnostný prvok. Dáva Vám možnosť kedykoľvek oživiť priestor na hranie Vašich ratolestí s istotou, že bude bezpečný a zaujímavý.

Mnohým zákazníkom osvedčená a obľúbená detská hracia podložka DWINGULER zabaví Vaše deti kdekoľvek, Vy oceníte jej praktickosť a všestranné využitie.

Vlastnosti

pictogram pictogram pictogram pictogram pictogram pictogram pictogram

Technické údaje

Doba dodania1-3 týždne
Šírka [cm]130
Dĺžka [cm]190
Materiálové zloženieŠpeciálna ECO pena
Farbaviacfarebná

Podobné produkty


Odporúčame zakúpiť spoločne s tovarom


place 6 predajní po celej SR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
e-mail eshop@breno.sk Napíšte nám alebo nás kontaktujte priamo v on-line chate na našom e-shope.
akce
Akčné ponuky z prvej ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing