redeem

Doprava po celej SR

verified

Záruka kvality

support_agent

Radi Vám pomôžeme

Katalógové číslo:0000110104

XTRAFLOOR FLEX PRO - pod vinylové dielce

Katalógové číslo:0000110104
Variant
Počet KS:
KS
Cena za ks 97.44 €

Celkom: 97.44 €

local_shipping Predpokládaný termín doručenia 05.08.2024 pri klasickom objednaní na e-shope.
store Rezervovať na predajni

Popis produktu

Na dosiahnutie dokonalého výsledného vzhľadu najmä vinylovej podlahy Vám odporúčame použiť podložku XTRAFLOOR FLEX PRO, ktorá je extra navrhnutá ako dokonalý podklad pre vinylové podlahy typu click, ale aj lepené vinylové podlahy či na PVC metráž. Hodí sa do interiérov, je šetrná k životnému prostrediu, ponúka komplexné riešenie pre inštaláciu bez použitia lepidla: vrchná vrstva podložky je prekrytá fóliou, po jej sňatí sa stáva táto vrchná vrstva samolepiaca, čo zjednodušuje pokládku.

Inštaluje sa v pásoch po celej ploche. Pokladá sa škárou ku škáre, bez napínania, pod uhlom 90° k smeru pokladania novej podlahy (jednotlivé pásy nie je nutné nijako spájať). Je možné ju veľmi jednoducho rezať kobercovým nožom. Dôjde k vyrovnaniu menších nepravidelností pôvodného podkladu (príkladom sú napríklad stopy po liatí betónu), umožňuje pokládku na existujúce podlahové podklady bez nutnosti ich demontáže, ide najmä o keramickú dlažbu, linoleum, PVC, laminát, parkety a podlahové dosky (nepravidelnosti nesmú presiahnuť šírku 5 mm a hĺbku 2 mm). V prípade inštalácie lepeného variantu vinylovej podlahy zakryje nerovnosti až 3 mm do šírky a 1 mm do hĺbky. Rozmernejšie nerovnosti by mohli byť vidieť na novej podlahovej krytine. Podlaha musí byť v každom prípade pred začatím práce čistá, rovná, suchá, nesmie byť zaprášená, mastná či chemicky kontaminovaná. Vždy odporúčame vyrovnanie podkladu samonivelačnou stierkou, tento krok je jednoduchý a veľmi napomôže dokonalému výsledku. Zhodné normy, smernice a pokyny platia ako pri inštalácii podlahy bez podložky.

Pokládka je možná na podlahy s podlahovým vodným vykurovaním alebo chladením. Podložka zlepšuje útlm krokového hluku (pri vinyle click o 13 dB, pri lepenom vinyle o 10 dB).

Investícia do tohto rafinovaného pomocníka sa rozhodne oplatí.

Vlastnosti

pictogram pictogram

Na stiahnutie

Technické údaje

Hrúbka [mm]1.8
Dĺžka roly6.5
Veľkosť balenia [=ks]6,5 m2 (1 m x 6,5 m)
Šírka [cm]100

Odporúčame zakúpiť spoločne s tovarom


place 6 predajní po celej SR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
e-mail eshop@breno.sk Napíšte nám alebo nás kontaktujte priamo v on-line chate na našom e-shope.
akce
Akčné ponuky z prvej ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing