Katalógové číslo:0000019136

Malta SCHONOX PL

Katalógové číslo:0000019136
Variant
Počet KS:
KS
Cena za ks 11.39 €

Celkom: 11.39 €

local_shipping Predpokládaný termín doručenia 04.06.2024 pri klasickom objednaní na e-shope.
store Rezervovať na predajni

Popis produktu

Univerzálna malta na opravy SCHÖNOX PL, to je pevná cementová vyrovnávacia a omietková malta s obsahom živice. Používa sa na tmelenie drobných otvorov na stenách a v podlahách. V hrubšej vrstve je možné maltu použiť ako opravnú, vyhladzujúcu a vyrovnávaciu hmotu.

Vykazuje perfektné fyzikálne charakteristiky, ako je nízke pnutie, neprepúšťa vodu, rýchlo tuhne a tvrdne, vykazuje vysokú pevnosť a tvrdosť a malé pnutie či namáhanie, je hydraulicky tuhnúci. Maltu je možné používať v interiéri aj exteriéri i v miestnostiach s nainštalovaným podlahovým vykurovaním. Hrúbku vrstvy je možné zosilniť až na 30 mm.

Je vhodná pod samonivelačné podlahové stierky SCHÖNOX, pod koberce, PVC, lina a iné textilné a elastické krytiny, ďalej pod keramické krytiny a podobne.

SCHÖNOX PL sa okrem opráv používa najmä na celoplošnú niveláciu balkónov a terás, problém nepredstavuje ani vonkajšie prostredie s vlhkosťou, používa sa napríklad v bazénoch.

V prípade vyhladzovania a opráv nájde svoje využitie u betónu (vek aspoň 3 mesiace), pórobetónu, cementovej alebo vápenocementovej omietky, muriva a cementových poterov, ďalej poterov na báze síranu vápenatého, starých keramických krytín či starých podkladov.

Doba spracovateľnosti je asi 15 minút, pochôdzna je malta po zhruba 45 minútach. Spotrebu kalkulujte cca 1,6 kg/m2/mm. Podklad musí byť pred aplikáciou malty fixovaný proti pohybu, vyzretý, suchý, čistý, bez prasklín, pevný v ťahu aj tlaku a zbavený nečistôt. Pred aplikáciou SCHÖNOX PL je nutné vykonať precíznu penetráciu podkladu pomocou vhodnej penetrácie SCHÖNOX, ktorú voľte podľa podkladu a technického listu.

Podklad:
Betón
Cement
Keramické krytiny
Murivo

Z dôvodu veľkého rizika poškodenia tohto produktu pri preprave externou dopravou je doručenie obmedzené iba na predajne BRENO. Ďakujeme za pochopenie.

Vlastnosti

Na stiahnutie

Technické údaje

Hmotnosť [kg]5

Odporúčame zakúpiť spoločne s tovarom


place 6 predajní po celej SR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
e-mail eshop@breno.sk Napíšte nám alebo nás kontaktujte priamo v on-line chate na našom e-shope.
akce
Akčné ponuky z prvej ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing