Orientálny štýl

Najpredávanejšie produkty
Najpredávanejšie produkty

Počet nájdených produktov: 1127


orientálny štýl

Orientálny štýl bývania

Orientálny štýl bývania sa právom teší popularite už niekoľko storočí a svoje miesto si celkom samozrejme obhájil aj v súčasnosti. Priestor zariadený v tomto vzhľade je unikátny, príjemný, charakterizuje ho vyváženosť, harmónia, nádherné vzory a inšpirácia prírodou s nádychom exotiky.

Prepracované detaily a vysoko ozdobné prvky s orientálnymi vzormi, ktoré nájdeme predovšetkým na kusových kobercoch, tapetách, nábytku a dekoráciách, najmä porcelánových, sa kombinujú s prírodnými menej nápadnými prvkami. Ako hlavné materiály voľte drevo, vlnu, bavlnu, bambus, kameň, keramiku či porcelán. Priestor doplňte čalúnenými doplnkami, vankúšikmi, tkanými košmi, soškami, vázami, a hlavne sviečkami a lampiónmi, s ktorými celý výsledok dokonale podčiarknete. Ako základnú paletu farieb voľte najmä tmavo hnedú, tmavo červenú, zelenú a oranžovú, ktoré doplňte o prírodné farby a vzory.

Orientálny štýl od podlahy

Vzhľad podlahy v tomto prípade predstavuje veľmi zásadný základ na vytvorenie celkového dojmu interiéru. Neváhajte ako základ použiť vinylovú či PVC podlahu s vernými dekormi dreva. Tento základ doplňte kusovými kobercami v tradičnom vzhľade. Nádherné dekory nájdete aj medzi behúňmi, ktorými ozdobíte schodisko alebo chodby. Svoje miesto si tu nájdu aj metrážne koberce v zemitých farbách.

Zaujal vás tento štýl? Inšpiráciu nájdete v našom článku na blogu Orientálna štýl krok za krokom.


place 6 predajní po celej SR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
e-mail eshop@breno.sk Napíšte nám alebo nás kontaktujte priamo v on-line chate na našom e-shope.
akce
Akčné ponuky z prvej ruky
fb youtube instagram