redeem

Doprava po celej SR

verified

Záruka kvality

support_agent

Radi Vám pomôžeme

Katalógové číslo:0000019642

Podložka NORDKAP

Katalógové číslo:0000019642
Variant
Počet KS:
KS
Cena za ks 8.39 €

Celkom: 8.39 €

local_shipping Predpokládaný termín doručenia 05.08.2024 pri klasickom objednaní na e-shope.
store Rezervovať na predajni

Popis produktu

Praktická protišmyková podložka pod koberec NORDKAP efektívne zabraňuje posúvaniu a kĺzaniu kobercov všetkých veľkostí aj tvarov, spoľahlivo s ňou predídete vytváraniu nevzhľadných vĺn. Oceníte ju predovšetkým na hladkých tvrdých podlahách, ako je vinyl, PVC, parkety, dlažba alebo drevo. Je ideálnym doplnkom v prípade pokládky kusových kobercov, a to najmä tých detských, kde na bezpečnosť priestorov kladieme všetci ten najväčší dôraz.

Ako zvoliť správnu veľkosť podložky? Vzhľadom na plochu pokladaného koberca ju ideálne dimenzujte čo najväčšiu, aby bola zaistená jej maximálna účinnosť. Čím viac percent obsahu pokladaného koberca bude podložka NORDKAP pokrývať, tým vyššia bude jej účinnosť. Rozmery podložky môžu kopírovať obvod pokladaného koberca tak, že vzniknutá medzera po obvode, kde nedochádza k styku podložky s kobercom, môže byť maximálne 5 cm široká.

Tento praktický produkt tvorí špeciálna elastická polyesterová mriežka hrúbky 2,3 mm s povrchovou vinylovou úpravou. Neobsahuje olovo, kadmium ani AZO farbivá. Jednoducho ju aplikujete, a to jednoduchým položením pod koberec bez nutnosti fixácie. Je vhodná aj na podlahové vykurovanie. Údržba je naozaj jednoduchá, podložku je možné prať, a to až do teploty 40 °C. V prípade, že použijete pred pokládkou tmel na vodnej báze, odporúčame nechať podklad pred aplikáciou podložky NORDKAP vytvrdnúť, a to po dobu minimálne 3 mesiacov. V prípade použitia na voskové či olejové tmely je pokládka možná iba v prípade, že je vybraný tmel bez obsahu rozpúšťadiel a je vytvrdený po dobu minimálne 3 mesiacov.

Vďaka rafinovanému výrobku NORDKAP bude Váš priestor bezpečnejší a Vaše kusové koberce budú vyzerať vždy perfektne. Požitie tohto výrobku odporúčame najmä pri detských kusových kobercoch.

Vlastnosti

Na stiahnutie

Technické údaje

Dĺžka [cm]120
Materiálové zloženiePolyester (PES)
Šírka [cm]60

Odporúčame zakúpiť spoločne s tovarom


place 6 predajní po celej SR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
e-mail eshop@breno.sk Napíšte nám alebo nás kontaktujte priamo v on-line chate na našom e-shope.
akce
Akčné ponuky z prvej ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing