Katalógové číslo:0000019274

Rýchlotvrdnúca stierka MAPEI NIVORAPID

Katalógové číslo:0000019274
Variant
Počet KS:
KS
Cena za ks 47.25 €

Celkom: 47.25 €

local_shipping Predpokládaný termín doručenia 31.07.2024 pri klasickom objednaní na e-shope.
store Rezervovať na predajni

Popis produktu

Opravný tmel MAPEI NIVORAPID určený výhradne do interiérov rýchlo tvrdne a využijete ho v prípade potreby opraviť, vyrovnať alebo vyhladiť podlahy, steny, schody či stĺpy, a to z najrôznejších materiálov (na báze betónu, cementu, vápna, sadry, magnezitu, asfaltu či keramiky, nepoužíva sa pre anhydritové ani kovové podklady). Je odporúčaný obzvlášť tam, kde musia byť podklady vyrovnané v krátkom čase.

Jedná sa o špeciálne vyvinutú sypkú zmes, ktorá účinne vypĺňa poškodenia či otvory, a po zmiešaní s vodou vznikne ľahko spracovateľná tixotropná malta s vysokou adhéziou k podkladu a veľmi rýchlym priebehom tvrdnutia a zrenia, určená na priame použitie. Vzniknutý povrch vykazuje vysokú pevnosť bez trhlín a bez zmrštenia, je pevný v tlaku, ohybe a odolný voči oderu.

Maltu môžete používať aj v miestnostiach s inštalovaným podlahovým vykurovaním, po vytvrdnutí (teda za zhruba 4 až 6 hodín) je možné na vzniknutom povrchu vykonávať ďalšie práce, ako je lepenie dlažieb, obkladov a iných krytín či náterov. Pri nanášaní na nesavé podklady vo vrstve hrubšej ako 1,5 mm je potrebné podklad vopred ošetriť vhodnou penetráciou podľa typu materiálu, napríklad v prípade savých betónových podkladov použite MAPEI PRIMER G PRO. Pri vyrovnávaní veľkých plôch hrubšou vrstvou (nad 10 mm) je vhodné do zmesi pridať piesok (maximálne 30 %, zrnitosť voľte podľa hrúbky vrstvy). Pred aplikáciou musí byť každopádne podklad rovnomerne suchý, bez trhlín, savý, rovný, mechanicky pevný a nesmie na ňom byť žiadne úlomky, prach alebo látky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť prídržnosť.

Podklad:
Betón
Cement
Dlažby
OSB dosky

Penetrácia:
MAPEI PRIMER G PRO

Z dôvodu veľkého rizika poškodenia tohto produktu pri preprave externou dopravou je doručenie obmedzené iba na predajne BRENO. Ďakujeme za pochopenie.

Vlastnosti

Na stiahnutie

Technické údaje

Hmotnosť [kg]25

Odporúčame zakúpiť spoločne s tovarom


place 6 predajní po celej SR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
e-mail eshop@breno.sk Napíšte nám alebo nás kontaktujte priamo v on-line chate na našom e-shope.
akce
Akčné ponuky z prvej ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing