Industriálny štýl

Najpredávanejšie produkty
Najpredávanejšie produkty

Počet nájdených produktov: 692


Industriální styl bydlení

Industriálny štýl bývania

Industriálny štýl bývania čerpá svoju inšpiráciu v prostredí továrenských hál a priemyselných priestorov. Vyznačuje sa jednoduchosťou a minimalizmom. Štýl charakterizujú najmä odhalené oceľové alebo betónové konštrukcie, veľké členené okná, betónové podlahy či tehlové steny.

Čo sa týka farieb, pre tento štýl sú charakteristické neutrálne tóny ako napríklad čierna, biela a šedá farba. K nim je potom možné pridružiť aj svetlo-hnedú, námornícku modrú a antracitovú farbu. Na prežiarenie interiéru sa používa jasne červená, vínová, citrónovo-žltá, petrolejová alebo oranžová. Pokiaľ sa jedná o nábytok, v industriálnom štýle zaujme rafinovaná strohosť. Najtypickejšou kombináciou je studený kov a teplé drevo. Industriálny interiér si svoju osobitosť získava použitím vintage kúskov a premenou obyčajných predmetov na jedinečné a praktické objekty.

Industriálny štýl od podlahy

K celkovému doladeniu tohto štýlu bývania samozrejme prispievajú aj podlahové krytiny, teda metrážne a kusové koberce či vinylové alebo PVC podlahy, ktoré nájdete v našej ponuke. Práve vhodne zvolená podlahová krytina dodá celému interiéru nový „industriálny“ rozmer. Neváhajte svoj domov premeniť tak, aby vás inšpiroval a bavil.

Zaujal vás tento štýl? Inšpiráciu nájdete v našom článku na blogu Tipy pre váš interiér: Industriálny štýl bývania


place 6 predajní po celej SR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
e-mail eshop@breno.sk Napíšte nám alebo nás kontaktujte priamo v on-line chate na našom e-shope.
akce
Akčné ponuky z prvej ruky
fb youtube instagram