O nás

29 rokov pomáhame zariaďovať domovy a kancelárie.

„Už od roku 1994.“

Spoločnosť KOBERCE BRENO bola založená v roku 1994 ako veľkoobchod s podlahovými krytinami. Od roku 1998 sa podnikateľské aktivity rozrástli o vlastnú maloobchodnú sieť predajných centier. K upevneniu pozície došlo v roku 2001 odkúpením 100% podielu konkurenčnej spoločnosti KTI s. r. o. Následne pod značkou KOBERCE BRENO pribudlo "Kráľovstvo kobercov" s vlastným logom a predajnými jednotkami, ktoré v súčasnej dobe nesú logo BRENO a sú plne začlenené medzi ostatné predajne spoločnosti.

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR

KOBERCE BRENO je čisto český subjekt, ktorý je jedným z najväčších a najvýznamnejších predajcov podlahových krytín, ktorý zabezpečuje predaj a servis na celom území Českej republiky. Spoločnosť je zároveň priamym dovozcom a najsilnejším distribútorom významných zahraničných výrobcov. V roku 2006 spoločnosť KOBERCE BRENO expandovala na slovenský trh pod názvom BRENO. Teraz má pobočky v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Martine, Žiline, Liptovskom Mikuláši, Dunajskej Strede a v Trnave.

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR

Sieť špecializovaných predajní BRENO ponúka kompletný sortiment podlahových krytín - metrážové koberce bytové a záťažové v širokej škále farieb, vzorov a materiálov. Pripravené sú originálne a luxusné kusové koberce s klasickým i moderným vzorom. Neprehliadnutá je aj ponuka PVC v nových dizajnoch, ktoré dokonale imitujú drevo či dlažbu. Široká je aj ponuka detských kusových a metrážových kobercov. V neposlednom rade v našej ponuke nájdete vinylové podlahy, behúne a tiež kobercové lamely. Náš sortiment je taktiež bohatý na celú radu doplnkov od kúpeľňových podložiek, rohožiek, nášľapov na schody, podložiek, cez čistiace prostriedky, kobercové nože, lepiace pásky, lišty, až po stavebnú chémiu.

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR

Spoločnosť BRENO zabezpečuje pre zákazníkov profesionálne a komplexné služby. Samozrejmosťou je kvalifikované poradenstvo, rozvoz a pokládka, rezanie soklov a obšívanie kobercov či prípadné ďalšie úpravy podlahovej krytiny.

Overte si, že naším cieľom je Vaša spokojnosť!

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR